O firmie Q-Tech Group

Q-Tech Group

Firma Q-Tech Group

Firma Q-Tech Group istnieje na rynku od 1996 roku.

Od ponad 20 lat konsekwentnie stawiamy na rozwój naszej działalności. Dostarczamy Klientom najwyższej jakości produkty dostosowane do ich potrzeb i wymagań.

Stale poprawiamy parametry oferowanych produktów, wybierając najlepszych producentów. Obecnie są to marki wiodących producentów europejskich TracLift, Agrostroj Pelhrimov, STS Prachatice, Sukov.

Współpracujemy z rozbudowaną siecią dilerską w Polsce.
Znamy Państwa Dilera.

Q-Tech Group

Dystrybucja jakości

Sprzedawane przez nas wyroby dostarczane są przez wyselekcjonowanych partnerów w Europie, z którymi utrzymujemy wieloletnie relacje biznesowe.

Ładowacze czołowe i osprzęt do ładowaczy czołowych marki TracLift, czeskie kosiarki Agrostroj Pelhrimov, maszyny rolnicze i leśne STS Prachatice, pługi Sukov, sprzedawane są w Polsce od wielu lat i posiadają opinię bezawaryjnych.

Q-Tech Group

Rozwój i zasięg działania

Atutem naszego przedsiębiorstwa jest duża dynamika rozwoju, której wyrazem jest podwojenie sprzedaży i wzrost ilości punktów dealerskich w Polsce.

Stały, istotny udział w naszej sprzedaży ma rozwój sieci dealerskiej. Obejmuje on dystrybucję maszyn do punktów sprzedaży maszyn rolniczych, sklepów branżowych oraz odbiorców hurtowych, prowadzących sprzedaż części zamiennych.

Dbamy o szybkie dostawy zamawianego towaru i najlepszą jakość obsługi.

Q-Tech Group